1. Ana Sayfa
  2. Hakkımızda

Hakkımızda


kuponall.com Nedir?

kuponall.com, benim tarafımdan 2019 yılında kuruldu. Sosyal Medya Yönetimi ve e-ticaret alanlarında başarılı çalışmalarım olduğu için internet dünyasına zaten hakimdim. Bu alanlardaki bilgi ve birikimimi kullanarak tatil, seyahat üzerine yoğunlaşan bir web sitesi kurarak gittiğim yerlerdeki bilgi ve birikimlerimi paylaşma fikri açıkçası beni hep heyecanlandırıyordu. Paylaştığım bilgiler sayesinde belki insanlara daha güzel bir tatil, gezi yaptırabilirim diye düşündüm. Bu hayalimi günümüz dünyasına uygun olarak gerçekleştirmek benim için çok kıymetli.

Ana hedefim tatil ve seyahat kültürünü herkes için daha ulaşılabilir ve kolay kılmak. Gezmenin lüks görüldüğünü ve pahalı bulunduğunu hepimiz biliyoruz ancak ülkemiz o kadar güzel ki yüksek bütçeli yerlere gitmeden bile kaliteli tatil geçirebiliriz diye düşünüyorum. Hatta çoğu güzel yer fiyat performans olarak değerlendirildiğinde çok ucuz bile kalıyor. Ancak önemli olan bu yerleri keşfetmek. Benim yetişemediğim ve keşfedemediğim yerlerde ise çevremde olan ve tanıdığım gezgin arkadaşlarımdan tavsiye alarak içerik olarak sizlere sunuyorum. Tabi sizlerin de bana ilettiği tavsiyeler de içeriklerim içerisinde yer alıyor.

Ürettiğim içerikleri sadece web sitesine özel olarak değil aynı zamanda Instagram, Twitter gibi sosyal medya araçlarını kullanarak daha da zengin bir şekilde sizlerin önüne getiriyorum. Ancak tüm bu çalışmalarımın temelini ve öznesini kuponall.com oluşturuyor. Sosyal medya araçlarını her ne kadar çok sevsem de okurlarımla web sitemde buluşmak bana her zaman daha güzel gelmiştir.

Kamil Naim ALTINTAŞ kimdir?

Kamil Naim ALTINTAŞ yani ben Kütahya’nın Gediz ilçesinde doğdum. Çocukluk yıllarımda babamın mesleği gereği farklı yerlerde yaşayıp farklı okullarda eğitim öğretim gördüm. Yaşadığım köyler ve ilçeler hep Kütahya ili içinde olduğu için dış dünyayı ve büyükşehirlerdeki yaşamı merak ederek ilk ve ortaokulu tamamladım. Kütahya ili içerisinde geçen çocukluk zamanlarım her ne kadar güzel geçse de yaz tatillerinde ailemle beraber gittiğim Karadeniz Turları ve Anadolu Turları beni benden aldı ve seyahat tutkum başladı.

Türkiye’nin güzel şehirlerini ve turistik anlamdaki mükemmelliğini gördükçe bende eğitim öğretim hayatımın devamını farklı bir şehirde devam etme isteği oluştu. Bu fikrimi aileme açıkladığımda onların desteğini ve bana olan güvenlerini gördüm. Ailemden desteği alınca İzmir ilinde eğitime başladım. Liseyi tamamlamamın ardından şu an Dokuz Eylül Üniversitesi‘nde eğitim görüyorum.

Bana ulaşmak için [email protected] adresine mail bırakabilirsiniz.

Nereleri ve Kaç Ülkeyi Gezdim?

Türkiye içerisinde birçok ili gezdim ancak halen daha bir yurtdışı seyahati gerçekleştiremedim. Sıradaki hedefim yurtdışı seyahatleri gerçekleştirmek ve buna başarabileceğime olan inancım tam!

Bu Seyahatleri Hangi Parayla Yapıyorum?

Aslında bir gezginin masraflarından biraz daha ekstra masraflarım da mevcut. İçerik üretimi de gerçekleştirdiğim için hiçbir yere gitmesem bile web sitemin ve sosyal medya hesaplarımın masrafları da oluyor ekstra olarak. Bu alanda ekstra masraflarım olsa bile e-ticaret ve sosyal medya danışmanlığı işlerimden artan para ile seyahatlerimi gerçekleştiriyorum. Benim seyahat etmem bir tık daha masraflı olsa da şu an için karşılayabiliyorum.

Kullandığın Ekipmanlar Neler?

Bir adet bilgisayarım var. İçerik girişlerini ve sosyal medya çalışmalarında kullanıyorum.

iPhone 11 telefon ile fotoğraf ve videoları çekiyorum. Sosyal medya hesaplarının yönetimini de buradan yapıyorum. Fotoğraf ve videoları düzenleme işlemlerini basitse telefondan yapıyorum ancak biraz teferruatlı bir içerikse (kurgu ve montaj gerektiren içerikler gibi) bilgisayara aktarıyorum.

DJI Osmo Mobile 4 ile çekimlerimin kalitesini bir tık daha yükseğe çekiyorum. Sonuçta işimiz görsellik 🙂

Kamil Naim Altıntaş Kimdir?

Merhaba ben Kamil Naim Altıntaş. Yaklaşık 2 yıldır sizlere gezilecek yerler, yenilecek yemekleri, denize girilecek plajları ve birçok gezi bilgisini anlatıyorum.
Blogumda her geçen gün daha fazla ziyaretçiyi ağırlayarak yararlı olmaya çalışıyorum.

Bana soru ve görüşlerinizi iletmek için aşağıdaki butondaki mailden iletişime geçebilirsiniz!

İletişim İçin Tıklayın!