En İyi Instagram Takipçi Analizi Programı ve Instagram Unf Programı

0
7031

Ücretsiz en iyi Instagram takipçi analizi programı hangisi? En iyi instagram unf programı hangisi? En iyi Instagram analiz araçları kullanıcılar tarafından merak ediliyor.

Instagramın günümüzde oldukça popüler hale gelmesiyle beraber instagram takipçi analizi de kullanıcılar tarafından istenmekte. Tabi bunların ücretsiz olması da önemli. Ayrıca Instagram SEO çalışması için de bu uygulamalar kullanılıyor.

Instagramdaki takipçi sayınızı artırmak ve sayfalarınızı geliştirmek istiyorsanız, analiz araçları ile sayfalarınızı analiz etmeli ve eksik yönlerinizi görmelisiniz. Ben de sizin için bu araçları ve bu araçları nasıl kullanacağınızı size anlatmak istedim. Yazımda yer alan programlar hem takipçi analiz programı hem de unf programı olarak kullanılabiliyorlar.

Instagram Analiz

Instagram takipçi analizi yapmak için güvenilir ve kendini ispatlamış araçları kullanmanız yararınıza olacaktır. Çünkü Instagram için takipçi analizi yapıldığında, doğru sonuçların verilmesi ve doğru stratejilerin çizilmesi, vakit kaybetmemenizi sağlayacaktır. Bildiğiniz üzere instagram kullanıcı sayısı gün geçtikçe artmakta ve aynı oranda rakipleriniz de artmaktadır. Onların gerisinde kalmamak için vakit kaybetmemeli işlevsiz instagram analiz programı yüzünden geri kalmamalısınız.

Kullanılan bazı araçlar sizi yanıltsa da bazı öyle gelişmiştir ki bunlarla Instagram profil analizi yapabilir, Instagram fotoğraf analizi yapabilir, instagram takipçi analizi yapabilir ve doğru stratejilerle çok kısa sürede geniş kitlelere ulaşabilirsiniz.

Araçların çoğu app store ve play storeda bulunmakta fakat bazılarını instagram takipçi analizi apk olarak da indirebilirsiniz. Peki en iyi ücretsiz instagram analiz aracı hangisi? Hangi uygulamalar instagram takipçi analiz programı olarak kullanılabilir?

Instagram Analiz Araçları

Aşağıda en kullanışlı instagram analiz aracı hangileridir onları verdim. Aşağıda verdiğim uygulamaların bazıları instagram unf programı olarak da kullanıldığını görebilirsiniz.

1. Iconosquare

ücretsiz en iyi instagram uygulamaları - ücretsiz en iyi instagram araçlarıIconosquare, birçok instagram kullanıcı tarafından bilinen bir uygulama. Eski adı da Statigram. Bu uygulama size takipçilerinizi analiz etmeyi, gönderilerinizdeki beğenleri ve yorumları görmeyi ve etkileşimleri inceleme fırsatı sunuyor. Ayrıca Instagram hikaye analiz programı olarak ve instagram takipçi raporu alma uygulaması da kullanılabiliyor.

Uygulamayı Android ve IOS telefonlarınızda kullanabilirsiniz. Ayrıca Google Chrome eklentisi ile beraber bilgisayarınızda da kullanabilmek mümkün.

Uygulamanın sitesine gitmek için Iconosquare tıklayabilirsiniz.

2. SimplyMeasured

Ücretsiz instagram araçları arasında yer alan SimplyMeasured ile fotoğraf başına ortalama beğeni ve yorumları, en aktif takipçileri görebilir, anahtar kelime analizi yapabilirsiniz. Uygulama profesyonel şekilde çalışmak isteyenler için önemli bir uygulamadır. Instagram fotoğraf analiz programı olma özelliğiyle de fark yaratmakta. Özellikle kurumsal instagram hesabı yönetiyorsanız, geniş raporlama özelliğine sahip bu uygulamayı kullanabilirsiniz. Uygulama maksimum 25.000 takipçili hesaplarda kullanılabilir.

SimplyMeasured Android akıllı telefonlarda kullanılabilmektedir. Ayrıca Instagram takipçi analiz apk olarak da bulunmakta.

3. Reports+

instagram takipçi analizInstagram kullanıcılarının çoğu bu uygulamaya denk gelmiş olabilir. Çünkü Android ve IOS telefonlarda kullanılabilmekte. İnstagram için takipçi analizi yapmak isteyenler bu programı çok kullanırlar. Uygulama takipçilerinizi analiz eder, yeni takipçilerinizi izler. Ayrıca Instagram unfollow uygulaması olarak çalışır ve sizi takip etmeyenleri görmenizi sağlar. Siz de istediklerinizi takipten çıkarabilirsiniz. Yani bir nevi instagram profil analiz uygulaması olarak çalışır.

Bu uygulama bence en iyi instagram analiz uygulaması olabilir.

Uygulamayı indirmek için:

Reports+ Android bazı kişiler Reports+ pro apk uygulamasını da çok aramakta. Yasal olmadığı için onu vermedim.

Reports+ IOS

4. Union Metrics

instagram takipçi analiziYukarıda bahsettiğimiz SimlyMeasured uygulamasına benzer bir uygulamadır. Gelişmiş raporlama özelliğiyle kısa sürede takipçilerinizi ve gönderilerinizi analiz eder ve size rapor sunar. Eğer kurumsal hesaplar yönetiyorsanız, önerebileceğim uygulamalardan biridir. Ayrıca ücretli paketleriyle daha gelişmiş özelliklerini deneyebilirsiniz.

Uygulamanın sitesine gitmek için Union Metrics tıklayabilirsiniz.

5. Crowdfire

Diğer adıyla JustFollow.  Instagram analiz araçları kategorisinde yer alan Crowdfire’ı hem Android hem de IOS’ta kullanabilirsiniz. Program ne işe yarar?

Program, takipçilerinizi ve gönderilerinizi analiz etmeye yarar. Buradan sizi takip etmeyenleri görebilirsiniz. Takipten çıkmak istediklerinizi de kolayca çıkarabilirsiniz. Diğer uygulamalardan farklı olarak bu uygulamada hatırlatıcı özelliği bulunmakta. Bu özellikle birlikte paylaşmanız gereken gönderinin paylaşma zamanı geldiğinde size bir uyarı gelir ve unutmamanızı sağlar.

Uygulama Android ve IOS’ta kullanılabilmekte.

Uygulamanın sitesine gitmek için Crowdfire tıklayabilirsiniz.

6. Followers Assistant

instagram unf programıUygulama ücretsizdir. Takipçilerinizi analiz edebilir sizi takip edenleri, etmeyenler görebilirsiniz. Çoklu seçim ile istediklerinizi takipten çıkabilirsiniz. Android kullanırken bu uygulama çok işime yaramıştı. Başka programa gerek duymadan takipten çıkma işlemlerimi yapabiliyordum. Fakat IOS’ta uygulama kullanılmamakta. Dolayısıyla unf programı instagram da aradığınızda bu uygulama tam size göre.

Uygulamayı indirmek için:

Followers Assistant

7. SocialRank

socialrank, instagram analiz araçları, instagram takipçi analiziSocialRank programı, Instagram ve Twitter’da takipçi kitlesini analiz etmeye yarar. Yani sadece instagram analiz araçları içinde yer almaz diğer platformlarda da kullanabilirsiniz. Program ile verileri gerçek zamanlı yani anlık olarak alabilirsiniz. Hangi konuların popüler olduğunu, kimlerin ne yaptığını bu program vasıtasıyla görebilirsiniz. Uygulamayı kullanmanız, sosyal medyada ne gibi stratejiler uygulamanız gerektiğini ve itibarınızı nasıl artırabileceğinizi görmenizi sağlar.

Uygulamaya buradan ulaşabilirsiniz.

8. Sprout Social

Sprout Social - instagram analiz aracıSprout Social, Instagram, Facebook ve Twitter gibi sosyal medya mecralarında içerik takvimi oluşturmanıza yarar. Ayrıca takipçilerinizin hangi bölgelerde olduğunu ve hastaglerin performanslarını da görebilirsiniz.

Sprout Social uygulamasına buradan ulaşabilirsiniz.

9. Minter.io

minter.io - instagram analiz programları, instagram takipçi analiziMinter.io instagram analiz programı, diğer analiz programlarının özellikleri dışında sayfalarınızın performanslarını artırabilmeniz için size çeşitli taktikler öneriyor. Gönderilerinizin daha fazla etkileşim alması için hangi yollar izlenmeli konularına da değiniyor. Takipçilerinizin analizini yaparak, paylaşım aralıklarınızı belirlemenizde size önemli ölçüde yardımcı oluyor.

10. Social Bakers

social bakersSocial Bakers, sosyal medyadaki rakiplerinizi analiz etmenize yarayan ve bu konuda işini en iyi şekilde yapan uygulamalardan biri. Uygulamayı kullanarak rakiplerinizin stratejilerini, onları popüler yapan paylaşımları görebilirsiniz. Program ayrıca Instagram reklamlarını da analiz edebiliyor. Böylece rakiplerinizin neler yaptığını ve hangi yöntemlerle kitlelerine ulaştığını görebiliyorsunuz. Reklam vermek istediğinizde de uygulamanız gereken kriterleri size sunuyor. Instagram analiz araçları içinde reklam analizi yapan belki de tek uygulama.

Programın sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

11. Instagram Insights

instagram insights - instagram istatistikler, instagram takipçi analiziInstagram Insights, ücretsiz instagram aracı arayanlar için güzel bir özelliktir. Bu özellik ile takipçilerinizi, gönderilerinizi ve profilinizi analiz edebilirsiniz. Instagram bu özelliği işletme profilleri için sunar. Ücretsiz olduğu için verdiği analizler detaylı değil fakat başlangıç için iyi bir uygulama olabilir.

BONUS: LATER

Later, bir diğer Instagram analiz programı. Bu programla sayfanızda paylaşacağınız gönderileri ve akışınızı yönetebilirsiniz. Ayrıca takipçilerinizi ve etkileşimlerinizi kolayca analiz edebilirsiniz.

Uygulamaya buradan ulaşabilirsiniz.

Instagram sayfalarınızı geliştirmek için gerekli olan analiz araçlarını verdim. Siz de bu programların arasından en iyi instagram takipçi analizi uygulaması hangisi karar vererek seçebilirsiniz.

Instagram Takipçi Analizi Aracı Kullanmak Faydalı Mı?

Analiz aracı kullanmak elbette faydalı. Her zaman verileri göz önüne alarak çıkarımlarda bulunan biri olarak, Instagram hesaplarını iyi şekilde incelemeyi ve çıkan sonuçlara göre yol haritası çıkarmanızı tavsiye ediyorum.

Çünkü plansız programsız yapılan girişimler belirli bir noktadan sonra tıkanacaktır. Instagram gibi uygulamaların da günden güne geliştiğini ve değiştiğini göz önüne alırsak, yenilikleri takip etmek ve eksik olunan kısımları görmek için Instagram analiz araçları ile istatistikleri çıkarmak gerekiyor.

Bu sırada yazımda da bahsettiğim üzere Instagram takipçi analizi aracı nasıl kullanılır bilmelisiniz.

Takipçi analizi instagram gördüğünüz üzere önemli. Instagram takipçi kasma ve sayfanızı geliştirmek istiyorsanız bu uygulamaları kullanabilir ve sayfalarınız için düzenli raporlamalar yapabilirsiniz. Sosyal medya SEO yapmak için de bu uygulamalar yararlı olacak.

Kendim de bu uygulamaları kullanarak öncelikle kendi profilimi ve elimde olsan sayfaları günden güne planlı olarak geliştiriyorum. Böylece güncellemeler gelse bile ne zaman ne hamleler yapılacağını kestirebiliyorum.

En İyi Instagram Analiz Araçları Hangileri?

Iconosquare, SimplyMeasured, Reports+ gibi programlar en iyi Instagram araçları arasında yer alıyor. Diğer araçları görmek için Instagram Analiz Araçları yazımıza göz atabilirsiniz.

En İyi Instagram Unf Programı Hangisi?

Iconosquare, SimplyMeasured, Reports+ adlı programlar, instagram takipçi analiz ve unfde en iyi programlardır.

Ücretsiz Instagram Analiz Araçları Hangileri?

SimplyMeasured, Followers Assistant ve Instagram Insights ücretsiz araçlar arasında yer alırlar.

En İyi Instagram Takipçi Analizi Programı Hangisi?

Followers Assistant, Instagram Insights ve SimplyMeasured gibi programlar, takipçi analizi için kullanılabilir. Detaylar yazıda!

Instagram Fenomeni Olmak İçin Ne Gerekli?

Instagram fenomeni nasıl olunur yazımda size verdiğim bütün adımları izleyerek ve analiz araçlarını iyi kullanarak fenomen olmanız mümkün.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz