İzmir Çim Konserleri 2019 Takvimi

0
37570

İzmir Çim Konserleri 2019 takvimi nasıl? İzmir Havagazı Çim Konserleri 2019 yılında nasıl olacak? İzmir Fuar Çim Konserleri 2019 takvimi açıklandı mı? İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından 2009 yılından itibaren düzenli olarak düzenlenen Çim Konserleri 2019 yılında da geleneği bozmadan devam edecek gibi duruyor. İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından her yıl ücretsiz olarak sunulan konserler halk tarafından da büyük ilgiyle takip ediliyor. Ünlü sanatçıların ve grupların sahne aldığı konserlere İzmir halkı ve çevre illerdeki vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gösteriliyor. Ayrıca İzmir Fuar Çim Konserleri 2019 da İzmir halkı tarafından ilgiyle bekleniyor.

İzmir Çim Konserleri 2019 yılındaki etkinliklerle 10. Yaşını kutlayacak. Peki, geçmişte neler oldu? Sizlere bilgi sahibi olmanız için bu süreçte sahneye çıkan bazı ünlülerden ve organizasyonun nerelerde düzenlendiğinden bahsedeceğim.

NOT: İzmir Büyükşehir Belediyesi sanatçı seçimlerinde farklı tarzlara ve sanatçının tüm kesimlere eşit mesadefe olmasına dikkat ediyor. Çağırılan sanatçılar, burada sahne almak için sadece sanatlarıyla değil duruşlarıyla da örnek teşkil etmek durumunda. Bu tür konularda hassas bir belediyecilik anlayışına sahip olan İzmir Büyükşehir Belediyesi’ni kuponall.com ekibi olarak kutlarız.

İzmir Çim Konserleri 2019

İzmir Çim Konserleri 2018 yılında Tarihi Havagazı Fabrikası Kültür Merkezi sahnesinde ve İzmir Enternasyonel Fuarı’nda düzenlendi. 28 Haziran Perşembe günü yapılan açılışta Kent Orkestrası ile başlayan konserler, merhum Kazım Koyuncu’nun sevgili ağabeyi Niyazi Koyuncu ile 5 Temmuz’da devam etti. Hemen arkasından 12 Temmuz’da Gece Yolcuları, genç ve yetenekli sanatçı Eda Baba 16 Temmuz’ da sahne aldılar. Konserlerin kapanışı ise Grup Gündoğarken tarafından 26 Temmuz tarihinde gerçekleşti. Gerçekleşen tüm konserler 21.00’da başlamıştı ve konserler başlangıç tarihinden itibaren hep Perşembe günleri gerçekleşmişti. İzmir Havagazı konserleri 2019 yılında da hareketli geçeceğe benziyor.

İzmir Çim Konserleri 2019 Programı

İzmir Havagazı Çim Konserleri 2019 Programı

İzmir Çim konserleri 2019 yılında da hareketli geçeceğe benziyor. Konserlerin İzmir Havagazı Çim Konserleri 2019 kısmı, yerel sanatçı ve grupların katılımıyla gerçekleşecek. Havagazı Fabrikası, Alsancak tren garının hemen yan tarafında bulunuyor. İzban ile buraya rahatça ulaşım sağlayabilirsiniz. 2019 yılında gerçekleşecek Havagazı konserleri takvimini de aşağıdan görebilirsiniz.

13 Haziran 2019 – Tezgah
20 Haziran 2019 – Pinti
27 Haziran 2019 – Narkoz
04 Temmuz 2019 – Zıvana
11 Temmuz 2019 – Migren

18 Temmuz 2019 – 
Ayanbeyan
25 Temmuz 2019 – KırıkTrompet
01 Ağustos 2019 – Eskazabano
08 Ağustos 2019 – Moli
15 Ağustos 2019 – Longaz
22 Ağustos 2019 – Mervelerdeyiz
29 Ağustos 2019 – Murat Güçlü ve Bambaşka
05 Eylül 2019 – The Core
12 Eylül 2019 – Sonrakistasyon
19 Eylül 2019 – Billur Koyuncu ile Kaybolursan Şarkı Söyle
26 Eylül 2019 – Eren Dutlu

Tabiî ki yazımıza devam ederken bir hatırlatmada da bulunalım. İzmir Fuar Çim Konserleri de var. Ve bunlar Büyükşehir Belediyesinin yaptığı konserle aynı değil. Bu konserler Kültürpark’ta gerçekleşiyor. Benim sizlere tavsiyem kesinlikle Fuar Etkinlikleri ya da Fuar konserlerini kaçırmamanız. Fuar süresince her gün bir sanatçıya ev sahipliği yapan İzmir Enternasyonal Fuarı, sadece İzmirliler tarafından değil, Türkiye’nin her yerinden insanlara hitap etmekte. Diğer çim konserleri ile arasındaki fark, Türkiye ve dünya çapında ün yapmış sanatçıların katılması. Eğlence ve mutluluk her İzmir etkinliğinde olduğu gibi en üst seviyede devam ediyor. Her yıl yaz aylarında ya da yazın sonuna doğru gerçekleşen etkinliklere yüzbinlerce kişi katılıyor. Adeta şölen havasında geçen etkinlikler, konserlerin coşkusuyla birleşinde muhteşem bir fuar geçmiş oluyor. Ayrıca konserlerin bazıları Alsancak Çim Konserleri olarak da halka sergileniyor.

İzmir Fuar Çim Konserleri 2019 Takvimi

6 EYLÜL CUMA

GORAN BREGOVIÇ

7 EYLÜL CUMARTESİ

MONICA MOLINA

8 EYLÜL PAZAR

GLYKERIA

9 EYLÜL PAZARTESİ  Saat : 18:30

IZMIR TEK YÜREK DAYANISMA KONSERI

GAZAPİZM, ANIL PİYANCI, SERAP YAĞIZ, NİYAZİ KOYUNCU, OĞUZHAN UĞUR, HALİL SEZAİ, GRİPİN, HAYKO CEPKİN, HALUK LEVENT

10 EYLÜL SALI

ARA MALIKIAN

11 EYLÜL ÇARSAMBA

YENİ TÜRKÜ / Vestel Sponsorluğunda…

12 EYLÜL PERSEMBE

ONUR AKIN

13 Eylül Edis Konseri – Enternasyonel Fuarı Konser Alanı

14 Eylül Simge Sağın Konseri – Enternasyonel Fuarı Konser Alanı

15 EYLÜL PAZAR

SERKAN KAYA

İzmir Çim Konser takvimi için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İzmir Fuar Çim Konserleri 2019

izmir çim konserleri 2019, izmir fuar çim konserleri

İzmir Fuar Çim Konserleri nerede? Sorusunun cevabı ile direk giriş yapalım. Konserler Kültürpark’ta biraz önce belirttiğimiz gibi. Kültürpark’tan biraz bahsedecek olursak içerisinde 14 adet kapalı sergi salonu mevcut. 4 tane de kapalı konferans salonu var. Ayriyeten Atatürk Açıkhava Tiyatrosu, İsmet İnönü Sanat Merkezi, İzmir Tarih ve Sanat Müzesi dahil bir çok etkinliğe aynı anda ev sahipliği yapabilecek kadar büyük bir yerden bahsediyoruz. Lunaparkı ve yüzme havuzu mevcut. Tenis kortları ve kapalı spor salonları ile de uluslararsı bir park niteliğinde. Zaten fuar da bu alanda yapılıyor. 8000 adet ağaç ve yaklaşık 200 adet bitkisi ile de çok ferah ve nezih bir ortam. İzmir Fuar Açık Hava Konserleri 2019 yılında da burada gerçekleşecek. Sizin de konserlerden birine olsun katılmanızı öneririm.

Kısaca sadece konserler ile sınırlı bir yer değil. Buraya konsere geldiğinizde sizleri bekleyen birçok etkinlik olacak. Biz İzmir Fuarı ile alakalı başka bir yazımızda burayı en detaylı bir şekilde sizlere anlatacağız zaten. Şimdilik İzmir Fuar Çim Konserleri yazımıza odaklanalım.

İzmir Fuar Çim Konserleri 2019 yılında 06 – 15 Eylül tarihleri arasında Kültürpark’ta gerçekleşecek. Fuar çim konserleri 2019 programında sevilen sanatçıların yer alması bekleniyor. Fakat bu yılın etkinlik ve konserleri listeleri tam olarak şekil almadı. Birkaç ay sonra etkinlik ve konserlerin listeleri açıklandığında sizlerle buluşturacağız. İzmir Enternasyonel Fuarı 2019 konserleri takvimini burada görebileceksiniz.

İzmir Fuar Çim Konserleri 2018 yılında nasıl geçti bunlardan bahsetmek istiyorum sizlere. İzmir’de etkinlikler çok güzel ve eğlencelidir. Hele ki İzmir Fuarı etkinlikleri bir başka geçer. 2018 yılında diğer yıllarda olduğu gibi yine renkli ve güzel geçen konserler yurtiçi ve yurtdışı beğenileri toplamıştı. Sizlere kafanızda ortamı biraz canlandırmanız için bazı etkinliklerden fotoğraflar göstermek istiyorum.

izmir çim konserleri, izmir fuar çim konserleri

Hatta sahneye çıkan sanatçıların listesini de eklemekte fayda var.

İzmir Fuar Çim Konserleri 2018 Programı

07 Eylül Nazan Öncel *Vestel Sponsorluğunda
08 Eylül Sertab Erener
09 Eylül Hakan Aysev
10 Eylül Kenan Doğulu
11 Eylül Hey Douglas – Ceza *Vestel Sponsorluğunda
12 Eylül Aleyna Tilki
13 Eylül Berkay *Migros Sponsorluğunda
14 Eylül Gülşen *Migros Sponsorluğunda
15 Eylül Fettah Can *Migros Sponsorluğunda
16 Eylül İrem Derici

 

NOT: İzmir Fuar Alanına giriş ücretli. Konserler ücretsiz. Giriş kentkartlarınız ile sağlanıyor. Ama ücretler çok makul en fazla 5TL olur diye tahmin ediyorum.

Yazımızda 2019 İzmir Fuar Konserleri nasıl gerçekleşiyor ve Alsancak Çim Konserleri nerede yapılıyor söyledik. İzmir’e yaz aylarında yolunuz düşerse, fuara göre planınızı yapmanızı öneriyoruz ki bu muhteşem etkinliği kaçırmayın. Eminim ki her insanın hayatında en az bir kez görmek isteyeceği anlar yaşayacaksınız. Fuar alanı her zaman açık fakat onca farklı kültürel aktivitenin bir araya toplanabilmesi için Enternasyonel Fuarı’nın olması gerekiyor.

İzmir Fuar Çim Konserleri takvimi için buraya tıklayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Fakat biz gerekli bilgileri ve tajvimi yazımızda size sunacağız.

İzmir’de gerçekleşen diğer etkinlikleri gözmek için İzmir etkinlikleri yazımıza göz atabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz